Witaj jestem Izabela!

Zapraszam Cię, abyś odbył ze mną podróż
w trakcie której odnajdziesz siebie.

IZABELA ŁUKASIEWICZ

TRENER, COACH, CERTYFIKOWANY PRAKTYK PRISM

Moja historia

Z zamiłowania do ludzi – Coach

W tym zakresie wiedzę zdobywałam na studiach podyplomowych „Coaching profesjonalny” na Akademii Koźmińskiego w Warszawie.

  • W 2001r. Ukończyłam wydział prawa i administracji Uniwersytetu Śląskiego
    w Katowicach.
  • W 2007r. Uzyskałam licencję zarządcy nieruchomości.
  • W 2009r. Ukończyłam studia EX MBA na Akademii Koźmińskiego.
  • W 2019r. Uzyskałam certyfikację PRISM co stało się udokumentowaniem moich zainteresowań związanych z nauką o mózgu.

Moja kariera zawodowa związana była z doradztwem. Zdobywałam doświadczenie w różnych organizacjach od małych i średnich firm do międzynarodowych korporacji. Pracowałam również na rzecz Skarbu Państwa oraz w spółce Skarbu Państwa. Koordynowałam pracę zespołów od 2 do 146 osób w strukturze rozproszonej. Zajmowałam stanowiska menadżerskie średniego i wysokiego szczebla.

Oferuję usługi szkoleniowe i trenerskie oraz Coaching menadżerski i biznesowy łącząc wiedzę z 20-letnim doświadczeniem.

Moje wartości i przekonania

Coaching to coś więcej niż cele i plany

Coaching dla mnie to zapewnienie wsparcia w drodze, którą podąża Mój Klient; pomoc w znalezieniu odpowiedzi na pytania, bycie przewodnikiem wskazującym kierunki i inspiratorem w dojściu do celu. W trakcie procesu wspieram również w pokonywaniu pojawiających się ograniczeń, pomagam budować zasoby czyli energię, czas, wiedzę, uświadamiam potencjał, aby umożliwić jego zmaksymalizowanie.

Mózg to najlepsze narzędzie

Lepszy niż superkomputer i bliski jak bicie serca. Nasz umysł jest naszym najlepszym narzędziem, które mamy do dyspozycji, a jednocześnie tak mało o nim wiemy. Nauka o mózgu zawsze była moją pasją i jestem przekonana, że im więcej dowiemy się o sposobie w jakim działa tym lepiej będziemy mogli wykorzystywać go na swoją korzyść.

Najważniejszy jest człowiek

W ciągu 20 lat pracy na różnych ścieżkach kariery zrozumiałam, że relacje międzyludzkie decydują o sukcesie i porażce. Wspólne warsztaty, praca zespołowa i odpowiednie podejście do człowieka decydują o przyszłych sukcesach lub o przyszłych porażkach